Sprzedawca - doradca klienta

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • Dbanie o poprawność ekspozycji towarów

  • Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych

  • Dbanie o przyjazną atmosferę pracy

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

  • Umiejętność doskonałej obsługi klienta

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta

  • Możliwość rozwoju

  • Umowę o pracę na pełen etat

APLIKUJ: solaris@marilyn.pl oraz osobiście w Salonie.

SZUKAMY OSOBY DYSPOZYCYJNEJ, NIE STUDIUJĄCEJ DZIENNIE.

POUPEE MARILYN
  • solaris@marilyn.pl
Termin ostateczny:2023-12-31