Sprzedawca

INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna. INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi. Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie! Obecnie do naszego salonu w Galerii Solaris Center poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów

  • dbanie o wygląd salonu oraz jego zaplecza

  • bieżące uzupełnianie oferowanego asortymentu

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS

  • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku,

WYMAGANIA:

  • otwartość i zorientowanie na klienta

  • uśmiech, optymizm i chęć do działania

  • umiejętność współpracy w zespole

  • doświadczenie sprzedażowe w branży sportowej mile widziane

  • pasjonowanie się sportem będzie atutem,

OFERUJEMY:

  • CV można złożyć osobiście w salonie INTERSPORT w Galerii Solaris Center jak również bezpośrednio poprzez stronę internetową, zakładka Kariera. Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane z nich.

Administratorem danych jest Intersport Polska S.A. z siedzibą w Liszki 32-060, Cholerzyn 382. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Intersport
Intersport
Termin ostateczny:2023-12-31