W CAŁYM MIEŚCIE

Razem z latem czeka… wyprzedaż! Zapraszamy do salonów Solaris Center po super okazje rabatowe i propozycje nowych kolekcji. W każdym sklepie znajdziesz coś dla siebie, dodatkowo odpoczniesz, spotkasz się ze znajomymi, a w Strefie Smaków – najesz się do syta.


Solaris to miejsce #napoprawęnastroju!

Lato, lato, lato czeka

Salony jubilerskie – Yes, Apart, Jubilo, Tous, W.Kruk – zlokalizowane są na poziomie 0. Latem co prawda czasu nie liczymy, ale zegarek również może być elementem dopełniającym stylizację, dlatego zapraszamy do salonów Swiss i Time Trend na przegląd zegarków – tych wyprzedażowych, jak i pochodzących z nowych kolekcji (poziom 1).

Zabłyśnij tego lata!

Wyprzedaż Letnia w YES wystartowała!

Skorzystaj z promocji do -70% i wybierz swoją ulubioną biżuterię!

...dom staje się chłodnym, przyjemnym azylem. Nasza rada – wietrz pomieszczenia późnym wieczorem i wczesnym rankiem, a w ciągu dnia zasłaniaj okna. Materiały, które chętnie stosujemy latem – bawełna, len znajdziesz w naszych salonach z akcesoriami dla domu. Wejdź do Duka, Home&You (poziom 0), Pepco (poziom -1) oraz Banquet (poziom 1).


Jeśli zasłony w domach to za mało, zaopatrz się w wentylator, który pomoże przetrwać niebywałe upały – w tym przypadku kieruj się do salonu RTV euro AGD (poziom 2)

Gdy upał

doskwiera...


Sukienki krótkie, długie, na co dzień, na wieczór, na plażę, do miasta… do wyboru, do koloru! Salony Solaris Center mają dla Ciebie wiele propozycji – wybierz sprawdzone modele lub zaszalej i pokaż się w zupełnie nowym wydaniu.

PAMIĘTAJ, PAMIĘTAJ JESTEŚ PIĘKNA W TYCH TWOICH SUKIENKACH

Do urlopu trzeba odpowiednio się przygotować – w Solarisie kieruj się do salonów – Ochnik i Wittchen (poziom 0), w celu nabycia walizek i plecaków.


Co jeszcze stanowi must have lata? Okulary przeciwsłoneczne! Tu wybór masz ogromny – na poziomie -1 – Vision Express, Kodano, a na poziomie 0 - Paris Optique.

Do walizki wrzuć jeszcze strój kąpielowy i kierunek – wakacje!

Jak lato... to i wakacje!

Nie zapomnij też o właściwym doborze kosmetyków, które nawilżą i ochronią Twoją skórę przed promieniami słonecznymi – tutaj z pomocą przyjdą salony Kontigo, Douglas, Ziaja, Yves Rocher (poziom 0), Hebe i Rossmann (poziom -1).


Pielęgnacja to jedno, drugie – piękny look – zajrzyj do Inglot (poziom 0) i Semilac (poziom -1) po fachowe rady i kosmetyki kolorowe.


Jesteśmy ciekawi, gdzie udajesz się na tegoroczne wakacje… jeśli jednak nie masz jeszcze sprecyzowanych planów, z pomocą przyjdą nasze biura podróży – Itaka, Rainbow, Coral Travel, TUI – zlokalizowane na poziomie -1.

Bądź gotowy dziś do drogi


Lato możesz spędzać aktywnie, a gdy będziesz mieć już dość biegania od fontanny do fontanny, stania w kolejce po kolejną porcję lodów, podziwiania wszystkich cudów świata i skakania na bungee, zanurz się wygodnie w hamaku z przyjemną lekturą!

Z książką

Na wakacje


Na koniec zakupów, zajrzyj do Strefy Smaku – restauracje Solarisa także przygotowały się na sezon letni. Znajdziesz sprawdzone propozycje, jak i zupełnie nowe smaki. Do wyboru: Stodola, Deka Smak, Pasibus, KFC, McDonalds, Pizza Hut oraz Thai Express.

strefa smaku

Laba, słońce, nieskończona ilość zjedzonych lodów i czerpanie energii z trwających wakacji. Gdy zdarzy się deszczowy dzień - zajrzyj do Skrzyni Prezentów po pomysły na zabicie nudy. Z kolei Reporter Young pomoże Ci w przygotowaniu letniej stylizacji, bo w czasie wakacji musi być stylowo, ale i wygodnie.

Lato cieszy najbardziej najmłodszych!