Nobel bezpieczeństwa dla Solaris Center!
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Z dumą informujemy, że szwedzka organizacja SAFE Shopping Centers przyznała naszemu centrum międzynarodowy Certyfikat Zgodności Covid-19, nazywany "Noblem bezpieczeństwa". Tym samym znajdujemy się obecnie w czołówce polskich instytucji zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w czasie pandemii. 

SAFE Shopping Centers, niezależna organizacja ze Szwecji, współpracująca m.in. z Nordycką Radą Centrów Handlowych od lat służy wsparciem w zakresie doradztwa kryzysowego oraz pomaga centrom handlowym w tej sferze. Wydawane przez nią certyfikaty są gwarancją przestrzegania restrykcyjnych europejskich norm.

Certyfikat Zgodności Covid-19 zostaje przyznawany obiektom handlowym po szczegółowej kontroli dotyczącej zabezpieczeń i szeroko pojętych działań na rzecz bezpieczeństwa Klientów i pracowników galerii. 

W Solaris Center już na samym początku epidemii wdrożyliśmy specjalne środki bezpieczeństwa:

✅ wzmożoną dezynfekcję centrum;

✅ cykliczne ozonowanie;

✅ systematyczne wietrzenie;

✅ montaż dozowników z płynem dezynfekującym przy wejściach, w toaletach i na pasażu.

Nasza kampania informacyjna #BezpieczeństwowCentrum to dopełnienie przestrzeganych przez nas norm sanitarno-higienicznych. Jej cechą charakterystyczną są uśmiechnięte emotikony w maseczkach, przypominające Klientom o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa m.in. o prawidłowym zakrywaniu ust i nosa oraz zachowywaniu odległości co najmniej 2 m od drugiej osoby.

Szczegółowe normy wymagane w procesie przyznawania certyfikatów znajdziecie na: https://bit.ly/39w9Q84

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie i zapraszamy na zakupy!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.