Są marzenia do spełnienia - Mikołajki w Solaris Center
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Magia świąt nadal istnieje? Nie mamy wątpliwości! Co więcej, chętnie Was do tego przekonamy! 6 grudnia uruchamiamy akcję "Są marzenia do spełnienia". Udowodnimy, że pisanie listów do Mikołaja ma sens, spełniając jedno, wybrane marzenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej poczty mikołajkowej, zlokalizowanej na poziomie -1 (nowa część galerii).

 

Myślicie pewnie, że Mikołaj spuścił Was już z oka, mając na uwadze ogromną ilość dzieci, które musi stale obserwować. Otóż nie! Nadal musicie się pilnować i być grzecznym cały rok. Wciąż też możecie się do niego zgłaszać z listą życzeń świątecznych. Są marzenia do spełnienia! Przekonamy Was o tym 6 grudnia w Solaris Center. 

Przez cały dzień w naszym centrum będzie działać poczta mikołajkowa. Każdy kto dokona w tym czasie zakupów za min. 50 zł może wziąć udział w naszej zabawie. Wystarczy okazać paragon obsłudze stoiska i napisać list do Mikołaja wymieniając czego sobie życzycie. Mycie okien? Nowe buty? Karma dla pobliskiego schroniska? Marzenia się spełniają!

Po zamknięciu poczty posortujemy wszystkie listy, spośród których wybierzemy jeden - z marzeniem które sami spełnimy! Reszta trafi na daleką północ do Mikołaja, który już sam zdecyduje co dalej z Wami począć... 

Poczta Świętego Mikołaja otwarta będzie 6 grudnia, przez cały dzień, na poziomie -1.

 

REGULAMIN AKCJI 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.