Przedsmak nowej ofert Solaris Center
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Żeby życie miało smak… zapraszamy na Przedsmak! Zajrzyj do nowego wnętrza Solaris Center. Już 9 maja odsłonimy małe co nieco! Zakosztuj Strefy Smaku, Mody, Beauty, Sportu oraz Strefy dla Dzieci. Uraczymy Cię wieloma nowymi markami!

Plus 300 miejsc parkingowych, plus 40 nowych sklepów i punktów usługowych, plus 9 tys. mkw. powierzchni wystawowej, plus więcej zieleni w centrum Opola – Solaris Center zmienia się na PLUS. Uroczyste otwarcie rozbudowanej galerii zaplanowaliśmy na czerwiec 2019. Tymczasem już dziś zapraszamy na Przedsmak, kiedy to przedstawimy rozszerzoną ofertę nowego centrum.

W 5 specjalnie zaaranżowanych strefach osłodzimy Ci oczekiwanie na to co nastąpi za miesiąc. Na poziomie -1, oprócz prezentacji nowych salonów, zostanie ulokowana STREFA SMAKU…z gotowaniem na żywo! Zachęcamy tym samym do zapoznania się z bogatą i smaczną ofertą food courtu na poziomie 2. W STREFIE MODY poznasz obowiązujące trendy i kolekcje topowych marek, a w STREFIE BEAUTY każda kobieta będzie mogła poddać się urodowej metamorfozie (makijaż i fryzura). Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. W STREFIE DLA DZIECI nasi animatorzy zaangażują je do wspólnej zabawy. Warto również zajrzeć na poziom 2 do STREFY SPORTU, gdzie obywać się będzie prezentacja sprzętu naszych salonów sportowych.

Tego dnia nastąpi również oficjalne przedstawienie nowego logo Solaris Center.

Na Przedsmak zapraszamy 9 maja w godzinach 10.00-19.00. Uroczyste otwarcie Solaris Center nastąpi natomiast już w czerwcu!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.