Loteria promocyjna w Solaris Center - "Co myślą zwierzaki? Zbierz kolekcję upoluj jokera!"
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Zastanawiasz się czasem „Co myślą zwierzaki”? Odpowiedź na to pytanie poznasz w Solaris Center! Zapraszamy do udziału w Loterii promocyjnej, w której możesz zgromadzić kolekcję magnesów ze zwierzakami, a dodatkowo wygrać coś atrakcyjnego! Wystarczy zrobić zakupy w naszych salonach za minimum 20 zł.

Telewizory, konsole do gier, aparaty, laptopy, odkurzacze, smartphone, lokówki… to tylko część z puli atrakcyjnych nagród w loterii. Do 30 września 2018 roku masz niepowtarzalną okazję zebrać kolekcję unikatowych magnesów przedstawiających zwierzaki i ich „złote myśli”. Wśród nich znajdą się również magnesy – Jokery, które upoważniają graczy do odbioru cennej nagrody!

Udział w loterii może wziąć każdy, kto zrobi zakupy na terenie Solaris Center za min. 20 złotych. Kwota ta powinna znajdować się na jednym paragonie. Następnie wystarczy wylosować los w kasach sklepów i punktach biorących udział w zabawie lub w Punkcie Obsługi Promocji. Sprawdź czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia nagrody! Taki zwycięski kupon z wizerunkiem psa w trójkątnej czapce, z napisem „Joker wygrywa” i numerem przyporządkowanym do konkretnego upominku należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Promocji, by móc odebrać nagrodę.

Finał akcji i rozdanie wartościowych upominków odbędzie się w sobotę, 6 października 2018 roku, o godzinie 15.00. Regulamin promocji dostępny jest w biurze administracji Centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.