Bajkowy Dzień Dziecka
A A

ikona youtube  ikona facebook  

 Solaris Center rozdaje 600 darmowych biletów do kina na Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Solaris Center podaruje małym odwiedzającym niezapomniane chwile w kinie Helios! 1 czerwca odbędą się specjalne pokazy dwóch mega hitów: „Futrzaki ruszają na ratunek” oraz „Bella i Sebastian 3”. Wstęp na filmy jest bezpłatny. Należy jednak zdobyć wcześniej darmowe wejściówki.

Część biletów jest już w dystrybucji. Żeby je dostać wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł w salonach Skrzynia Prezentów, ReKids, Intersport. Druga pula zostanie rozdysponowana za pośrednictwem oficjalnego fanpage’a Solaris Center na Facebooku. 28 maja 100 wejściówek będzie do wygrania w facebookowym konkursie.

Warto śledzić ten profil również w kolejnych dniach. To właśnie na fanpage’u Solaris Center ujawnione zostaną wskazówki, które umożliwią odnalezienie pozostałych biletów w przestrzeni galerii. Gra terenowa odbędzie się 30 maja o godz. 15.00 na stoisku pod schodami, na poziomie 0. Można wziąć w niej udział o dowolnie wybranej porze, aż do wyczerpania ilości biletów. Kto pierwszy ten lepszy!

Dodatkową pulę 100 wejściówek Solaris Center przekaże podopiecznym wybranych domów dziecka oraz Domu Matki i Dziecka.

Dla wszystkich uczestników Bajkowego Dnia Dziecka przewidziano również pozafilmowe atrakcje. 1 czerwca od godz. 15.00 do 18.00 w holu Kina otwarta zostanie specjalna strefa wypełniona dobrą zabawą. Będzie się działo!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.