Tydzień Kobiecych Radości
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Kto uważa, że pieniądze szczęścia nie dają nie wie chyba gdzie robić zakupy! W Solaris Center trwa właśnie Tydzień Kobiecych Radości, co oznacza szaleństwo sklepowych okazji. Atrakcyjne rabaty to nie wszystko! Do zgarnięcia są także bony zakupowe o wartości nawet 50 zł. Wystarczy sobie niczego nie żałować…

Podobno nic tak nie prześladuje kobiet, jak rzeczy których nie kupiły. Teraz w Solaris Center nie trzeba się ograniczać. Klientki, które odwiedzą galerię w dniach 21-27 maja 2018 roku, będą mogły uzupełnić swoją garderobę o jeszcze większą ilość modnej odzieży, butów czy akcesoriów. Na czym polega promocja?

Solaris Center nagradza zakupami za… zakupy

Panie, które zrobią zakupy na kwotę 150 złotych, przy łącznej maks. liczbie 5 paragonów otrzymają bon zniżkowy o wartości 20 złotych (na jedną osobę w danym dniu przypada 5 bonów) na kolejne zakupy w Solaris Center. Jeśli kwota zakupów wyniesie 250 złotych (przy łącznej maks. liczbie 5 paragonów), klientka odbierze kupon rabatowy o wartości 50 złotych (w danym dniu przypada 5 bonów na jedną osobę). Bony będzie można wykorzystać do 27 maja 2018 roku, w salonach: Wittchen, Taranko, Kazar, Gatta, Promod, Douglas, Tally Weijl oraz By o la la...!

Mega rabaty w salonach Solaris Center

Szanse na większe zakupy za niższą cenę gwarantują również atrakcyjne zniżki, obowiązujące tylko podczas Tygodnia Kobiecych Radości. Folder z kuponami rabatowymi można odebrać w Punkcie Promocji Akcji, na poziomie „0”. Tam też dokonuje się wymiana paragonów na bony zakupowe. Stoisko otwarte jest w godzinach pracy galerii, do niedzieli – 27 maja - włącznie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin: https://bit.ly/2ISXJFo

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.