Tydzień Mody Męskiej
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Prawdziwy mężczyzna nie zaprząta sobie głowy zakupami? Nic bardziej mylnego! W Solaris Center walczymy z tym stereotypem rozdając ekstra kasę na kolejne zakupy – można zyskać nawet 50 zł! Zapraszamy na Tydzień Mody Męskiej – od 23 do 29 kwietnia. Skorzystaj z mega rabatów. Im większe zakupy, tym większe korzyści.

Podobno zakupy dla mężczyzny są tym czym wymiana opony dla kobiety… skomplikowane, męczące i tylko w nagłych wypadkach. Prawdziwy mężczyzna robi zakupy raz a dobrze. I jeszcze na tym oszczędza! Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Tydzień Mody Męskiej w Solaris Center to niepowtarzalna okazja, by zrobić porządne zakupy po wyjątkowo niskich cenach, a także zyskać ekstra pieniądze.

Im więcej wydajesz, tym więcej możesz zyskać. Za zakupy w dowolnych salonach Solaris Center na kwotę minimum 150 zł otrzymasz bon o wartości 20 zł, za 250 zł natomiast, aż 50 zł

Dodatkowo w weekend od 28.04. do 29.04. podkręcamy naszą promocję! Zrób zakupy w dowolnych salonach Solaris Center na kwotę 100 zł lub 150 zł, pokaż swoje paragony hostessie i odbierz bony zakupowe o wartości 20 zł i 50 zł na dalsze zakupy!

Bony należy wykorzystać do 30 kwietnia w salonach Bytom, Wólczanka, Vistula, PAWO, Giacomo Conti, Intersport i Big Star. Dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

Tydzień Mody Męskiej w Solaris Center trwa od 23 do 29 kwietnia. Stoisko z wymianą paragonów na bony o wartości 20 zł i 50 zł jest zlokalizowane na poziomie „0”.

Serdecznie zapraszamy! 

Regulamin: https://bit.ly/2Henqw8

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.