Dzień Kobiet w Solaris Center
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Zapraszamy wszystkie Panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w Solaris Center! 8-go marca będziecie miały niepowtarzalną okazję, by skorzystać z darmowych porad specjalistów z zakresu stylizacji i urody. Do wygrania również indywidualna metamorfoza przy udziale stylisty o wartości 1000 zł! Wyjątkowa atmosfera i dobre samopoczucie podczas zakupów gwarantowane!

Z okazji 8 marca postanowiliśmy zadbać o potrzeby odwiedzających nas kobiet. Na codzień większość Pań jest zabiegana, zapracowana, nie ma czasu pomyśleć o sobie. Aby temu przeciwdziałać, w najbliższy czwartek otwieramy w Solaris Center komfortową strefę beauty. Do współpracy zaprosiliśmy profesjonalne fryzjerki z salonu Berendowicz&Kublin oraz makijażystki z Perfumerii Douglas. Podczas Dnia Kobiet każda z Pań może bezpłatnie skorzystać z ich usług. 

Po urodowej metamorfozie warto zajrzeć do naszych salonów. Panie, które w tym dniu dokonają zakupów za co najmniej 40 zł otrzymają upominek w postaci bonów rabatowych na kwotę 20 zł, do wykorzystania w Solaris Center w dniu trwania akcji.

Na tym nie koniec! Przygotowaliśmy jeszcze konkurs, w którym do wygrania będzie Metamorfoza o wartości 1.000 zł! Wystarczy zajrzeć do naszej strefy i odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie. Autorka najbardziej kreatywnej odpowiedzi wybierze się na duże zakupy z profesjonalną stylistką. 

Dzień Kobiet w Solaris Center odbędzie się 8 marca, w godzinach 11:00-21:00, na poziomie "0". Obecność obowiązkowa! 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.