Polowanie na Walentynki
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Plany na Walentynki? Warto upolować coś w Solaris Center! Zapraszamy wszystkich wolnych strzelców oraz tych zajętych do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy aż 350 bonów zakupowych! Wystarczy wykazać się dobrym okiem i celnością. Być może zechcesz również strzelić sobie pamiątkowe zdjęcie?

Tegoroczne święto zakochanych w Solaris Center upłynie pod hasłem „Ustrzel bon zakupowy z łuku Kupidyna!” 14 lutego ustawimy na poziomie "0" specjalną ministrzelnicę – kolorową i bezpieczną, przypominająca te z wesołego miasteczka. Każdy kto zrobi tego dnia zrobi zakupy za min. 40 zł będzie mógł oddać trzy strzały. Im celniejsze „miłosne trafienie” tym bardziej atrakcyjna nagroda! Przygotowaliśmy 350 bonów zakupowych do naszych salonów. 

Ponadto zachęcamy do łapania naszych hostess, które będą miały przy sobie ramki do zdjęć. Każdy kto zrobi sobie pamiątkową fotkę i wrzuci ją na FB z haszatgiem #SolarisLove otrzyma kolejną szansę na wygranie bonu. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone! 

Wszystkie walentynkowe atrakcje dostępne będą 14 lutego w Solaris Center, na poziomie "0". Zapraszamy w godzinach 12:00-19:00!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.