Pracownia Świętego Mikołaja
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Pakowanie świątecznych prezentów może być wielką frajdą. Doświadczą jej wszystkie dzieci, które w dniu 6 grudnia, w godzinach 12.00-18.00 odwiedzą Pracownię Świętego Mikołaja w Solaris Center i pomogą Mikołajowi w pakowaniu świątecznych upominków. W tym dniu organzujemy bowiem wielką zbiórkę zabawek dla potrzebujących dzieci, a każdy uczestnik tej szczytnej akcji otrzyma w ramach podziękowania upominek w postaci bonu zakupowego.

Boże Narodzenie coraz bliżej, więc Święty Mikołaj ma na głowie sporo obowiązków. Potrzebuje Waszej pomocy! Zapraszamy do jego pracowni, gdzie przy specjalnych stanowiskach najmłodsi będą mogli wspólnie z sympatycznym brodaczem wczuć się w rolę elfa i razem z mikołajową ekipą udekorować paczki dla dzieci z domów dziecka. Wszyscy dzielni pomocnicy otrzymają od nas upominiki-niespodzianki. Spotkanie ze Świętym Mikołajem będzie również okazją do zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia.

Skąd Święty Mikołaj weźmie prezenty? Liczymy, że pomożecie nam je skompletować! Z okazji zbliżających się Świąt organizujemy wielką zbiórkę zabawek, które zostną przekazane podopiecznym domów dziecka. Zachęcamy wszystkich: zarówno najmłodszych, jak i dorosłych klientów, którzy zastanawiają się, co zrobić z nieużywanymi, zapomnianymi zabawkami, grami planszowymi czy licznymi prezentmi, które okazały się nietrafione, do tego by 6 grudnia przynieśli je do Solaris Center. Przyjmujemy wszystko, prócz pluszaków. Pamiętajcie, że oddane rzeczy mają jeszcze komuś posłużyć, dlatego muszą być w bardzo dobrym stanie! Zebrane zabawki zostaną przez Świętego Mikołaja i jego pomocników opakowane i przepięknie udekorowane, a następnie podarowane potrzebującym dzieciom. Zbiórka upominków odbędzie się w godz. 12.00-18.00 na poziomie 0.

Dobro zwykle wraca do osób, które je czynią. Tak będzie i tym razem. Każdy, kto przyniesie do fabryki Świętego Mikołaja upominek dla potrzebujących dzieci, otrzyma bon zakupowy do wykorzystania w wybranym sklepie na terenie Solaris Center. 

REGULAMIN AKCJI

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.