Ryneczek Lidla w Solaris Center – Karol Okrasa gościem specjalnym
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Już w najbliższy czwartek – 9 listopada – Lidl oficjalnie otworzy swój sklep w Solaris Center. Z tej okazji przygotowaliśmy liczne atrakcje, wśród nich spotkanie z popularnymi kulinarnymi blogerami. Gościem specjalnym otwarcia będzie Karol Okrasa, znany kucharz, prezenter telewizyjnych programów i ambasador marki Lidl. Zapraszamy do wspólnego gotowania!

Podczas kulinarnego show blogerzy specjalnie dla Was przygotują nowoczesne i zaskakujące dania, których będzie można skosztować w galerii w godzinach 9.00-21.00. Fani gotowania i poszukiwacze nowych smaków z pewnością odkryją tego dnia niebanalne połączenia smakowe, a osoby dbające o zdrową dietę będą mogły zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa dostępne na „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO. Dodatkowo czekają Was konkursy i zabawy z dziesiątkami ciekawych nagród, a także atrakcje dla dzieci, m.in. balonowe zoo czy malowanie buziek.

Największą atrakcją tego dnia będzie spotkanie z gościem specjalnym - Karolem Okrasą, ambasadorem marki Lidl, autorem licznych książek i programów kulinarnych, zaplanowane w godzinach 14:00 – 18:00, na poziomie -1. Słynny kucharz zainspiruje wszystkich widzów do kreatywnego gotowania i odważnego poszukiwania nowych smaków. 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.