Oddaj się w dobre ręce
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Gładka, miękka skóra oraz lśniące paznokcie - wypielęgnowane dłonie to atrybut każdej kobiety. 27 i 28 lipca będziecie miały niepowtarzalną okazję, by o nie zadbać. Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Kobieta piękna, modna i zdrowa”. Tym razem specjaliści współpracujący z najlepszymi markami kosmetycznymi Solaris Center zatroszczą się o kondycję Waszych dłoni.

Nie bez przyczyny mówi się, że dłonie są damską wizytówką. Co niezwykle istotne, to właśnie dłonie najczęściej zdradzają pierwsze oznaki starzenia się. Warto temu zawczasu zapobiec. Jak to zrobić? Podczas dwóch dni z serii „Kobieta piękna, modna i zdrowa". Do współpracy zaprosiliśmy fachowców współpracujących z renomowanymi perfumeriami i markami kosmetycznymi. W Strefie Piękna każda z uczestniczek będzie mogła skorzystać z manicure'u klasycznego i hybrydowego (do Waszej dyspozycji oddane zostaną dwa stanowiska marek Douglas i Inglot), masażu oraz pielęgnacji dłoni, za które odpowiadać będą Yves Rocher oraz Ziaja dla Ciebie. 

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wziąć udział w zbliżającym się wydarzeniu. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zniżki, upominki oraz konkursy z nagrodami. Wszystkie uczestniczki wydarzenia otrzymają bukiet unikalnych rabatów w prezencie. Dodatkowo Panie oczekujące na zabieg pielęgnacyjny, będą mogły w komfortowych warunkach delektować się filiżanką kawy, ufundowaną przez popularną opolską lodziarnię Sopelek. Z kolei Smooth the Fruit zapewni orzeźwiające owocowe koktajle do degustacji.

Udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi opłatami. Strefa piękna będzie dostępna w dniach 27-28 lipca, w godz. 12.00-20.00, na poziomie 0 w Solaris Center.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.