Canal+ - Usługi

ikona youtube  ikona facebook  

Canal+
Usługi

Canal+

 salon 1 nowy

 

 

POZIOM -1 - zobacz na planie

Nr telefonu do salonu: 77 4421522 / 535 668 875

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                       


nc+ rozrywka do potęgi 4K

nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ponad 168 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym 88 w standardzie HD.
Na platformie nc+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na kanałach premium, nieprzerywanych reklamami: CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2

Teraz nc+ to również superszybki Internet LTE i telefonia komórkowa. W ramach nc+ Internet oferuje unikalną usługę Unlimited TV, dzięki której oglądając telewizję przez aplikacje nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl nie zużywa się limitu transferu danych. Dzięki temu swoją telewizję możesz oglądać gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak długo chcesz i na dowolnym ekranie!
Już od 11 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem usług platformy nc+. W Salonie nasi doświadczeni konsultanci zapewnią kompleksową obsługę i dobiorą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

 

 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").