Uroczyste otwarcie Solaris Center
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Wielkie widowisko na otwarcie nowego Solaris Center

Salony nowych marek, atrakcyjne promocje, a do tego niezwykłe, multimedialne show – to wszystko czeka nas 21 czerwca o 21:00, na pl. Kopernika. Po trwającej półtora roku rozbudowie, zapraszamy na uroczyste otwarcie obiektu w towarzystwie tańca, muzyki i efektów wizualnych. Tego dnia Słońce wzejdzie o zachodzie, a rabaty sięgną zenitu!

Nadszedł moment, na który wszyscy od dawna czekali. Po półtorarocznych pracach budowlanych i modernizacyjnych wreszcie możecie się cieszyć odnowioną i bardziej funkcjonalną galerią Solaris Center. Otwieramy swoje drzwi dla odwiedzających i to z wielkim rozmachem! Rozkręcamy Wielką Weekendową Akcję Rabatową, w dniach 21-22 czerwca. Z tej okazji w piątek 21 czerwca wydłużymy godziny otwarcia do 22:30, abyście wszyscy mogli skorzystać z mega promocji. A to dopiero początek niespodzianek!

Kilkudziesięciu artystów, ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni multimedialnej, godziny przygotowań i prób, a efekt – zobaczycie sami, 21 czerwca na Placu Kopernika. Przed nami jedyne i niepowtarzalne night show w Opolu! Główny punkt programu – spektakularne widowisko dla szerokiej publiczności, to połączenie muzyki granej na żywo, tańca wykonanego przez zawodowych tancerzy, feerii świateł i multimediów opracowanych przez specjalistów od efektów oraz wokali. Poprzedzi je przemówienie gościa honorowego, prezydenta Miasta Opole – Arkadiusza Wiśniewskiego.

Przedstawienie rozpocznie się o 21:00, jednak bramy otwieramy już od godziny 20:00. Warto przyjść wcześniej, aby zająć jak najlepsze miejsce przy scenie. Będzie na co popatrzeć!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.