#StrefaInspiracji - Trendy plażowe

ikona youtube  ikona facebook  

Gotowe na sezon plażowy? Jeśli nadal walczycie ze zbędnymi kilogramami, odpuśćcie! Pani Iwona Wilczyńska, kierownik salonu Gatta w Solaris Center, ma dla Was kilka cennych rad - jak dobrać strój kąpielowy, aby pozbyć się kompleksów.

 

Wśród klientek Gatty największym zainteresowaniem cieszą się stroje jednoczęściowe.

Klientki wybierając ten model często kierują się chęcią zamaskowania pewnych mankamentów figury. Pozwala im to uzyskać większą pewność siebie i poczucie komfortu. Ponadto stroje jednoczęściowe są bardziej eleganckie i ponadczasowe.

Jak Pani wytłumaczy ten retro trend?

Myślę, że chętnie wracamy do mody sprzed lat, mając w pamięci obrazy olśniewających gwiazd filmowych, typu Marilyn Monroe, czy Sophia Loren. Obowiązywał wówczas inny kanon urody. Do klasycznych piękności zaliczały się kobiety o pełnych kształtach. Do dziś stanowią one wzór elegancji, pomimo mody na szczupła sylwetkę. Obecnie lepiej jest zakryć niż odkryć więcej ciała. Kuse bikini zaczęło uchodzić za coś niegustownego. To dobra wiadomość dla Pań, które nie mogą poszczycić się płaskim brzuchem i figurą modelki.

Jakie rady przy wyborze stroju kąpielowego ma Pani dla tych kobiet?

Kobietom o pełniejszych kształtach poleciłabym stroje jednoczęściowe z marszczeniami z przodu co optycznie zmniejszy brzuch. Przy pełniejszych biodrach proponowałabym stroje tankini. Paniom o niskim wzroście rekomenduję stroje z wysokim stanem, które wydłużą optycznie nogi.

Czym na tle konkurencji wyróżnia się asortyment salonu Gatta?

Naszymi flagowymi produktami są wysokiej jakości wyroby pończosznicze. Kobiety odwiedzające nasz sklep chętnie przychodzą również po zakup bielizny modelującej i biustonoszy. Klientów przyciąga też duży wybór leginsów i body. Dodatkowo salon Gatta cechuje się profesjonalną obsługą, która zawsze jest gotowa do pomocy oraz przy doborze idealnego stroju kąpielowego bądź innej części asortymentu np. klapek plażowych, toreb, kapeluszy, które wykonane są z dobrej jakości materiałów. 

 

P1240168
P1240169
P1240170
P1240172
P1240175
P1240179
P1240164

 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").