#StrefaInspiracji - World of Sports

ikona youtube  ikona facebook  

Na początku lat 90-tych każdy dzieciak marzył o tym, żeby posiadać w swojej szafie coś z charakterystycznymi trzema paskami. Dzisiaj markowa odzież Adidas lub Reebok jest powszechnie dostępna i równie powszechnie noszona. Jak tłumaczy Michał Kochanowski z salonu World Of Sports, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim styl życia.

 

Duże logo i charakterystyczne trzy paski – odzież marki Adidas jest znowu na topie. Czym wytłumaczyć ten trend?

Michał Kochanowski: Odzież marki Adidas od zawsze przewija się wśród modowych stylizacji, z których nie tylko młodzież czerpie inspiracje do codziennych outfitów. Nie do końca jestem zdania, że trend powrócił, ponieważ aby wrócić trzeba zniknąć – a marka Adidas od wczesnych lat 70. cieszy się szerokim zainteresowaniem, podczas gdy topowe modele butów przeżywają swoją drugą młodość.

Odzież sportowa zdominowała codzienny styl i przenika nawet do wieczorowych stylizacji. To tylko względy wygody, czy coś więcej?

MK: Myślę, że dominacja odzieży sportowej w codziennym stylu nie polega tylko na wygodzie, ale również oryginalności. Projektanci marki Adidas dbają o to, aby odzież sygnowana koniczynką była nie tylko komfortowa w użytkowaniu, ale pomagała również podkreślić indywidualność charakteru. Swoboda jaką daje nam marka Adidas Originals pozwala na łączenie sportowych ubrań z elementami wieczorowej garderoby.

Co nowego znajdziemy w ofercie salonu World of Sports?

MK: Zacznijmy od klasycznych modeli butów takich jak Adidas Superstar czy Stan Smith, Gazelle i  Dragon, poprzez czarno-białą kolekcję odzieży Adidas Originals oraz nowe modele butów takie jak X_PLR, ZX FLUX czy ZX 750. Miłośnicy biegania oraz wędrówek górskich znajdą u nas również obuwie i odzież przystosowaną do ich ulubionej aktywności fizycznej. Warto także wspomnieć o marce Reebok, która dostarcza szeroki wybór obuwia lifestyle'owego, jak i odzieży treningowej zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Ponadczasowe klasyki – co z oferty World of Sports jest największym hitem?

MK: Zdecydowanie największymi hitami są modele takie jak Adidas Superstar, Gazelle czy Dragon, jednakże po piętach depczą im wzory przystosowane do biegania czy treningu UltraBOOST i AltaSport.

 

Zapraszamy do salonu World od Sports, w którym trwa właśnie letnia wyprzedaż odzieży i obuwia marki Adidas i Reebok.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").