Kino
A A

ikona youtube  ikona facebook  

solaris center

Przy Solaris Center znajduje się wieloekranowe Kino Helios. Ten nowoczesny, jedyny w Opolu filmowy Multiplex posiada sześć klimatyzowanych sal z wysokiej klasy sprzętem projekcyjnym i nagłaśniającym, a w czterech z nich wyświetlane mogą być filmy w formacie 3D. Łącznie zgromadzić może naraz ponad 1240 osób.

W kinie poza standardowymi projekcjami polskich i światowych hitów prezentowane są specjalne pokazy przedpremierowe oraz uroczyste premiery, tematyczne maratony filmowe, ambitne seanse Klubu Konesera i specjalne pokazy w ramach Kina Kobiet. W ofercie znajdują się także filmowe seanse dla grup szkolnych i firm. Zobacz aktualny repertuar Kina Helios na stronie internetowej: www.helios.pl.

Rezerwacji internetowej biletów dokonać można na stronie: www.helios.pl. Miejsca można zarezerwować również telefonicznie:

  • rezerwacja dla klientów indywidualnych: tel. 77 402 50 30
  • rezerwacja grupowa: tel. 722 382 345

Wejście do Kina Helios znajduje się na poziomie "0" - przy wejściu do Solaris Center od strony ul. Żeromskiego.

Udając się do kina można skorzystać z parkingu Solaris Center. Prosimy pamiętać, że przejście z parkingu do kina jest możliwe od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 oraz w niedzielę od godziny 10.00. Sam parking jest czynny od poniedziałku do soboty do godz. 22:30, natomiast w niedzielę do 21:30. Po tym czasie parking jest zamknięty i nie ma możliwości wyjazdu.

Parking – uwaga zmiana!

Ze względu na rozbudowę CH Solaris przedłużono godziny otwracia parkingu galerii.
Podczas remontu galerii CH Solaris zostają wydłużone godziny parkingu dla klientów naszego kina. Widzowie ostatnich seansów, którzy zostawili auta na parkingu galerii, prosimy o kontakt z obsługą kina po zakończeniu projekcji filmowej.
Parking jest płatny.

Przed seansem zapraszamy na zakupy do Solaris Center!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.